Щебінь

Замовити щебінь, можна просто зателефонувавши по телефону 0532 51-83-19

Технологія по одержанні щебеню ґрунтується на дробленні природного граніту. Спочатку підривними роботами отримують величезні брили, після чого подрібнюють його на дрібні фракції різної величини дробильно-сортувальним обладнанням. Гранітний щебінь – невід’ємна частина практично будь-якої будівельної компанії. Щебінь має різний розмір часток і в зв’язку з цим його ділять на кілька фракцій і застосовують в різних сферах будівельної діяльності. Гранвідсів – залишки при виробництві щебеню, який також дуже необхідний в будівельній справі. Його застосовують при будівництві бетонних парканів, тротуарної плитки, бетонних стінних панелей, залізобетонних виробів.

Щебінь 5-20 мм – найдрібніша фракція, є найбільш затребуваним видом щебеню, найчастіше його додають в бетон всіх марок, будівництві мостів, а також під час фундаментних робіт при прокладанні автодоріг.
Щебінь 20-40 мм – середня фракція. Також застосовується при виготовленні бетону, будівництві трамвайних колій, об’єктів гідротехнічної інфраструктури, будівництві автомобільних і залізничних доріг, при будівництві промислових будівель під час влаштування фундаменту.
Щебінь 40-70 мм -велика фракція, застосовується при виготовленні бетону та масивних конструкцій з бетону, в дорожньому будівництві в якості подушки, під час будівництва великих промислових об’єктів, аеродромів та. ін.

Сучасні держстандарти забороняють використовувати для будівництва не гранітний щебінь.

Ціна на наш щебінь найнижча по області

Доставляємо щебінь вагонними нормами, а також автомобільним транспортом вантажопідйомністю до 35 тонн
Щебінь з доставкою на будь-яку будівельний майданчик регіону!