Цемент

Замовлення цементу: (050) 30-42-169, (098) 45-62-022 (Юрій Іванович)

Довгий час співпрацюємо з провідними цементним заводами України та світу, маємо найнижчі ціни на цемент в Полтавській області

Для того, щоб правильно вибрати потрібну Вам марку цементу, необхідно чітко визначитися з будівельними завданнями, які стоять перед Вами.

Серед характеристик цементу можна відзначити такі як: міцність, морозостійкість, стійкість до корозії,. Основною характеристикою цементу є його міцність, яка характеризується маркою. В наш час найбільш розповсюджені в будівництві марки цементу: М300, М400, М500. Марка цементу означає здатність цементного каменю чинити опір навантаження від 300 до 500 кілограм на один квадратний сантиметр і позначається в маркуванні літерою «М». Відповідно, чим вища марка цементу тим вища його ціна.

Крім маркування по міцності ще існує маркування по кількості добавок в цемент Д0-Д35 – вона характеризується процентним вмістом в цементі різного виду добавок. У ролі добавок виступає гіпс, шлак і відходи металургійних виробництв, золи, пуцоланові матеріали та вапняк. Ціни на цемент з добавками, як правило, відрізняються і є нижчими, ніж на чистий цемент. Але при цьому в більшості проектів цемент з добавками не відповідає всім необхідними показниками.

Ціна на цемент, як правило, обумовлена тонкістю його помелу (дрібний коштує значно дорожче). Викликано це тим, що матеріал дрібного помелу твердне набагато швидше і якість його вище, ніж у цементу, що складається з більш великих частинок.

Ми маємо великі капітальні склади, що, в свою чергу, є запорукою постійної наявності цементу на наших складах в будь-яких кількостях.

Якщо Ви хочете купити цемент у Полтаві, ми Вам радимо працювати тільки з перевіреними постачальниками, які безпосередньо працюють з виробниками. Ціни на цемент у них будуть нижчими, ніж у перекупників.

Цемент за ціною виробника: від мішка до вагона!

У нас можна замовити цемент марок М400 і М500 з активними добавками та без них.